Bütsantsi munatempera

VI õppeaasta


Meiega saab maalida:

 esmaspäeviti 16.00-18.15 Tartus, Oru 3 ja paariskuupäevade laupäevadel 14.05-18.35 Tallinnas Türnpu 7. Teistes linnades soovijate registreerudes.


Jooksvalt saab ühineda kogu õppeaasta vältel! Kursus koguneb kord nädalas maalima 3 akadeemiliseks tunniks. Kogu kursuse kestuseks on 48 akadeemilist tundi, mille jooksul valmib algusest lõpuni traditsiooniline ikoon iidses munatempera tehnikas. Pooleaastase kursuse osalustasu ettemakstuna on 475€. Kord kuus makstes 85€ kuu. 
Materjalikulu poole aasta peale on 55€.

Registreerudes kursusele koos sõbra või pereliikmega saab pooleaasta tasus allahindlust 80€, kuutasus 20€, päevatasus 10€ !!!

Registreerimine toimub kursusetasu ülekandega.


Registreerimine: 

eintseints(at)gmail.com
tel 5580581

ON-LINE KURSUS veebikaamera abil 48h - 475€.
Selleks, et ON-LINE KURSUST tellida on vajalik kvaliteetse veebikaamera olemasolu. Ka tuleb kõigepealt omale materjalid postiga koju tellida. Kõik vajalik lepitakse kokku meili teel. Kursus viiakse läbi meetodil, et juhendaja maalib duubel-ikooni samm-sammult ette ja õpilane kordab iga sammu. Samal ajal on õpetaja ja õpilase kaamerad sees ja suheldakse vastastikku kõneldes. Õpetaja maalib ette maalides ja õpilane jäljendab.  Korrektuur on vahetu.





Loengud ja vestlusringid:


leongusari Süviti ikonograafias;
vestmissari Pühakutelood;
vestlusring Pühakute tarkuseteri;

*****************************************************************

Bütsantsi Muusika harjutustunnid

4-häälne õigeusu koorilaul

*****************************************************************

6 õppeaasta jooksul on töökojas valminud 429 õpilastööd.


Kursuslaste töid: